ТОП-10 найдивніших дитячих книг/Files/images/41835821-Children-reading-books-vector-illustration-Stock-Photo (1).jpg

Марина Павленко "Півтора бажання"

"Люлі-Люлі-Люлечки. Казки На Ніч"

Енід Блайтон "Пригоди Нодді В Іграшковому Місті"

Юрій Брєзан "Пригоди котика Мікоша"

Сергій Гридін "Федько у віртуальному світі"

Айно Хавукайнен, Самі Тойвонен "Тату і Пату - винахідники"

Клайв Стейплз Льюїс "Хроніки Нарнії. Лев, чаклунка й платтяна шафа"

Арнольд Лобел "Квак и Жаб знову разом"

Бернд Колеппа, Єнс Рассмус "Вирощувати драконів дуже легко"

Алан Александр Мілн "Вінні-Пух"

Беатриса Поттер "Казки кролика Пітера"

Роман Скиба "Баламутинки"

Джилл Томлінсон "Пінгвін, який хотів все знати"

15 найкращих українських дитячих сайтів: казки, книги, фільми, ігри, творчість та підготовка до школи/Files/images/1-300x279.jpg

«Левко»- дитячий сайт, що пропонує багатий вибір дитячих ігор, лічилок, загадок, віршів, казок, аудіо та відео матеріалів, поради до різноманітних саморобок, розмальовки, найпростіші кулінарні рецепти для малечі та сценарії дитячих свят.

Ресурс для завантаження шкільних підручників– на цій сторінці ви можете завантажити підручники для усіх класів безкоштовно.

Простір української дитячої книги«Барабука»- проект підтримки дитячого читання, перший український універсальний інформаційний ресурс про видання для дітей та юнацтва. У центрі уваги БараБуки – вітчизняні автори, ілюстратори, перекладачі. Поміж тим можна дізнатися й про світові контексти і шляхи розвитку книговидання для дітей, а також про прийоми заохочення дітей до читання.

«Пепі»- розвиваючий розважальний сайт для маленьких дітей: казки, розмальовки, мультфільми, велика бібліотека цікавих розвиваючих ігор, саморобки та багато іншого.

«Небо»- християнський український сайт для батьків і дітей з великою колекцією мультфільмів українською мовою, які можна дивитись он-лайн або завантажити.

Простір української дитячої книги«Барабука»- проект підтримки дитячого читання, перший український універсальний інформаційний ресурс про видання для дітей та юнацтва. У центрі уваги БараБуки – вітчизняні автори, ілюстратори, перекладачі. Поміж тим можна дізнатися й про світові контексти і шляхи розвитку книговидання для дітей, а також про прийоми заохочення дітей до читання.

Ресурс для завантаження шкільних підручників– на цій сторінці ви можете завантажити підручники для усіх класів безкоштовно.

«Пустунчик»- інформаційно-розважальний портал для дітей, батьків, вихователів та вчителів, для допитливих, творчих та винахідливих. Портал пропонує користувачам різноплановий контент: невідомі раніше факти про все на світі, практичні поради та майстер-класи, багато цікавинок, які допоможуть організувати дозвілля дитини захоплююче та з користю.

«Читанка»- дитяча публічна онлайн-бібліотека, у якій зібрано книги українською мовою, які вже не можна купити у книжкових крамницях. Книги можна завантажити у різних форматах.

«Розвивайка»- сайт для творчих і креативних діток та їх батьків, пропонуються різні ідеї та варіанти занять прикладною творчістю з дитиною: майстер класи за декількома напрямами - навички, що розвиваються у процесі занять, різні виробні матеріали, календарні свята.

«Нашим діткам»- розвиваючий сайт для різних вікових категорій: дитячі музичні альбоми, відео-презентації, мультфільми, ігри, музичні сценарії свят, ноти, матеріали для раннього розвитку дітей, матеріали для розвитку творчих здібностей, кліпи з мультиків (пісеньки), он-лайн бібліотека з книгами та журналами.

«Весела абетка»- сайт для дітей, де можна знайти абетки, казки, лічилки, скоромовки, загадки, прислів`я.

«Світ дитини»– сайт, створений логопедом за фахом, яка пише вірші, чистомовки, розробляє цікаві завдання для малят. На сайті зібрано велику колекцію матеріалів для діток: ігри, кросворди, розваги, гуморески, жарти, дитячі забавлянки, приказки та прислів'я, українські пісні та вірші, художню і навчальну літературу.

«Малюк»- розвиваючий сайт для малечі та батьків: велика кількість ребусів, загадок, малюванням, казок, переказів та легенд.

«Кращі казки світу»– гарно ілюстрований сайт для малят та їхніх батьків, який містить улюблені казки з усього світу українською мовою.

«Казкар»- сайт, на якому ви знайдете величезну кількість казок: українських, народів світу, літературних та маминих, а також на сайті є ігри, легенди, сценарії та окремий розділ для батьків.

Кiлькiсть переглядiв: 34

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

ДЕРЖСТАТ

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ СТАТИСТИКИ У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
ВІДДІЛ СТАТИСТИКИ У СЛАВУТСЬКОМУ РАЙОНІ

вул. Соборності, 31, м. Славута, 30000, тел./факс (3842) 2-25-43

Надпись: Е-таі1:
Надпись: від

ВІДОМОСТІ З ЄДИНОГО ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ
ПІДПРИЄМСТВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ УКРАЇНИ (ЄДРПОУ)

ГУБЕЛЕЦЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС ‘'ДОШКІЛЬНИЙ
НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД-ШКОЛАIII СТУПЕНІВ" СЛАВУТСЬКОЇ РАЙОННОЇ

РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Ідентифікаційний код 26430643 Правовий статус суб'єкта ЮРИДИЧНА ОСОБА

Керівник ТКАЧУК ВАСИЛЬ ІВАНОВИЧ Телефон 80384253341

Орган державної реєстрації - СЛАВУТСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА

АДМІНІСТРАЦІЯ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дата первинної реєстрації 10.02.2003

Дата та номер останньої реєстраційної дії 08.11.2017 № 16751070004000826

Місце проведення останньої реєстраційної дії СЛАВУТСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА

АДМІНІСТРАЦІЯ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Класифікаційні дані:

Місцезнаходження 6823981602 30071 ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ., СЛАВУТСЬКИЙ Р-Н, . за КОАТУУ С.ГУБЕЛЬЩ, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, БУДИНОК 1

430 КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД)

8.1312 Регіональні та місцеві органи державного управління

Види діяльності за КВЕД-2010:

85.31 Загальна середня освіта;

85.10 Дошкільна освіта.

Дата надання відомостей 16.11.2017 Виконавець ПЕКАЧ Л В

КОНОНЮК Т.І.

КОАТУУ - Класифікатор об'єктів адміністративно-територіального устрою України КОПФГ - Класифікація організаційно-правових форм господарювання КВЕД - Класифікація видів економічної діяльності КІСЕ - Класифікація інституційних секторів економіки

Дата останньої зміни 09 Листопада 2018
Цей сайт безкоштовний!